[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 696: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 696: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4762: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3897)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4764: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3897)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4765: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3897)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4766: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3897)
МАКЕДОНСКИ СТРИП ФОРУМ :: View topic - Се вратив!
МАКЕДОНСКИ СТРИП ФОРУМ
http://makstrip.com.mk/forum/

Се вратив!
http://makstrip.com.mk/forum/viewtopic.php?f=14&t=4026
Page 1 of 1

Author:  JovannaHailblade [ 02 Jun 2016, 19:39 ]
Post subject:  Се вратив!

Мачнини со пасворди нешто, долго време офлајн одев, ме заборавија сите овде. Еве сум назад, а доста прогрес помина. Тука сите најдени собрани мило ќе ми биде ако дискутираме и разменуваме мислење и забелешки.
http://jovannahailblade.deviantart.com/ девиантот
И одбрани илустрации

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Author:  Neo [ 02 Jun 2016, 22:53 ]
Post subject:  Re: Се вратив!

Преубави се цртеживе! Само така продолжи и ќе им го "земeш лебот" на постариве илустратори :)

Author:  THEMICO [ 03 Jun 2016, 12:46 ]
Post subject:  Re: Се вратив!

Taka se zemashe lebo....Bravo chupe!

Author:  rastaman [ 03 Jun 2016, 13:30 ]
Post subject:  Re: Се вратив!

Уживав во делава, ставај повеќе
и по можност стави ги како слики да се гледаат, не само како линк

Author:  talamar [ 08 Jun 2016, 15:09 ]
Post subject:  Re: Се вратив!

Odlichno! :)

Page 1 of 1 All times are UTC + 1 hour
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/